Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

Serwis klimatyzacji

Klimatyzacja jest istotną częścią większości samochodów zapewniającą wysoki komfort podróży zarówno w upalne dni jak i chłodne. Warto więc regularnie dbać o nią. Zalecany jest przegląd klimatyzacji raz do roku. Unikniemy dzięki temu wysokich kosztów napraw w przypadku awarii.


Oferujemy Państwu także napełnianie klimatyzacji przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu oraz sprawdzonych środków wysokiej jakości. Dzięki czemu klimatyzacja działać będzie bardziej wydajnie, co przełoży się także na średnie spalanie.


Ze względu na specyfikę klimatyzacji to idealne miejsce dla różnego typu drobnoustrojów i grzybów. Warto więc dla własnego zdrowia oraz współpasażerów regularnie odgrzybiać klimatyzację. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych środków usuniemy z układu klimatyzacji zdecydowaną większość niepożądanych substancji i drobno ustrojów.


Gdy klimatyzacja w samochodzie ulegnie awarii warto zaufać profesjonalistom posiadającym bogate doświadczenie w różnego typu klimatyzacjach samochodowych. Diagnostyka i szybka naprawa pozwoli Ci cieszyć przez długi okres sprawną klimatyzacją.

Ceny już od 150 zł