Stacja Diagnostyczna

Stacja kontroli pojazdów - Pułtusk

Stacja kontroli pojazdów


Nasza stacja kontroli pojazdów znajduje się na ulicy Nasielskiej w Pułtusku. Działamy nieprzerwanie od kilkunastu lat, ciągle poszerzając grono naszych klientów. Wykonujemy przeglądy samochodów osobowych, przeglądy samochodów dostawczych oraz przeglądy motocykli. Nasz zespół to doświadczeni fachowcy, którzy nie tylko wykonają przegląd Twojego pojazdu, ale także doradzą jak poradzić sobie z wykrytymi usterkami. Posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz wymagane certyfikaty do wykonywania zarówno przeglądów technicznych okresowych, jak i innych, dodatkowych. Mamy również zezwolenie na przeprowadzanie badań pojazdów z gazem.
Dysponujemy profesjonalnym sprzętem od sprawdzonych producentów oraz doświadczonym zespołem co pozwala skrócić czas przeglądu do minimum i zaoszczędzi Twój czas. Wiemy jak cenny jest Twój czas dlatego gwarantujemy maksymalnie szybka obsługę
Wykonujemy przeglądy rejestracyjne samochodów z gazem, kompleksowe badania techniczne (również z LPG) pojazdów do 3,5 tony i motocykli.